• Kayganlaştırıcı ve Geciktirici Mendil 12'li

Kayganlaştırıcı ve Geciktirici Mendil 12'li

  • 100,00TL
  • 75,00TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

MUHTEŞEM KAYGANLAŞTIRICI VE GECİKTİRİCİ 12 Lİ MENDİL
Yeni nesil geciktirici ürünler arasında yer alan orijinal geciktirici ve Kayganlaştırıcı mendillerdoğal bitkilerden formüle edilmiştir ve kullanımı son derece pratiktir. Muhteşem bir erken boşalma önleyici olan geciktirici mendiller, geciktirici krem ve spreyler gibi uygulanmaz. Orijinal geciktirici mendillerin faydaları arasında erken boşalmayı önleme, sertleşme sorununu ortadan kaldırma, performansı artırma ve isteksizliği azaltma gösterilebilir. Ayrıca Kayganlaştırıcı Özelliği Haz duygunuza duygu katacaktır.
Geciktirici mendil sitemizin temel ilkeleri arasında gizlilik vardır. Siparişleriniz kapalı paket olarak tarafınıza teslim edilir.
ORİJİNAL GECİKTİRİCİ VE Kayganlaştırıcı MENDİL NASIL KULLANILIR?
Ambalajı açarken mendilin yırtılmamasına dikkat edin. Penisinizin uç kısmını ve çevresini mendille yavaşça siliniz. Ortalama 10 dakika sonra aynı işlemi tekrarlayınız. Uygulamadan 10-15 dk sonra ilişkiye girmenizi öneririz. Etkisi ortalama yarım saat süren bu işlem size veya partnerinize zarar vermez.


SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir.
İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.            
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.
KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.
KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.
ÖNEMLİ UYARI Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir! Ayrıca bu ürünler hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.

Etiketler: Geciktirici ve Sertleştiriciler, Kayganlaştırıcı ve Geciktirici Mendil 12'li

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !