• Delay Shark -48000 Geciktirici Sprey

Delay Shark -48000 Geciktirici Sprey

  • 70,00TL
  • 45,00TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye
DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREY
Erken boşalmayı geciktiren bir çok yöntem vardır. Bunlardan biri de etkili bir formüle sahip olan DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ Spreydir. Gerçektende etkili bir formüle sahiptir. Şöyle ki penisinize 5-6 kere sıkmanız demek sorunlarınızdan tamamen kurtulmanız demektir. Penisinizde ki heyecan seviyesini düşürür ve beyne az his gitmesini sağlar. Siz zevklerinizi doyasıya yaşarken o bunu az yaşanıyormuşçasına geri gönderir. Dolayısı ile Kullanımı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edilmektedir
DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREY ERKEKLER İÇİN
İlişkiye girmeden 2-4 dk önce ucuna (baş kısmına) bir kere sıkmanız yeterlidir
ciltte herhangi bir yan etki yada alerji yapmamaktadır.Uçucu olduğu için sıkıldıktan sonra 1 dk içinde yüzeyinde herhangi bir tortu yada sıvı kalmamaktadır.Bu sayede ilişkiye girerken partnerinizi etkilemez. DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREYgeliştirilmiş formülü ile uzayan ilişkinizde tenin tahriş olmasını önler, peniste ki cildi tazeler, kan dolaşımını arttırır ve ereksiyona yardımcı olur, erken boşalmayı önler, peniste ki kan revanını arttırarak ereksiyon sağlayıcı özelliği vardır.
– Yan etki ve alerji yapmaz. Etkisini 3-4 saat korur. Normalden 10-12 kat daha geç boşalmanızı sağlar.
DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREY YARARLARI VE ZARARLARI
Geciktirici ürünler arasında sahip olabileceğiniz en etkili ürünlerdendir.
En etkili geciktirici ürünlerdendir.
Sürenizi uzattığından ötürü cinsel gücünüzü de arttırır.
Partnerinizi tatmin edebileceğiniz bir süre imkanı taşır.
Erken boşalma tedavisinde kullanılır
18 yaşından küçüklerde kullanılmaz.
Direkt olarak güneş ile temas etmeyen bir yerde saklayınız.
Aktivite sonrası ılık su ile temizleyiniz.
Kendinizi suçlamayın
Türkiye’de 10 erkekten 7’sinde belli bir derecede sertleşme sorunu vardır. Yani bu sıkıntı çok yaygın bir problem. Ancak sertleşme sorunu yaşayan çiftler genelde bu sorunu bir tek kendilerinin yaşadığını düşünüyor. Eşler “Acaba beni artık beğenmiyor mu?”, “Beni aldatıyor mu?” gibi düşünceler içine girebiliyor. Oysa gerekli incelemeler ve tedaviler sonrasında sertleşme işlevi büyük bir başarıyla geri döndürülebiliyor.
DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREY cinsel gücünüzü artırırken aynı anda cinsel arzu ve isteğinizi de artıracak daha sert ve uzun süren bir ereksiyona sahip olmanızı, birden fazla ilişki kurmanızı ve erken boşalmayı kontrol etmenize yardımcı olabilir. Shark Sprey kullanarak elde edeceğiniz faydalar aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir.DELAY SHARK 48000 GECİKTİRİCİ SPREY tüm dünya’da erkeklerin ve bayanların özel günlerindeki yardımcısıdır. Etkisinden dolayı hafta sonu Sprey’i olarak da kullanabilirsiniz.


SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir.
İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.
KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.
KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.
ÖNEMLİ UYARI Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir! Ayrıca bu ürünler hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.

Etiketler: Geciktirici ve Sertleştiriciler, Delay Shark -48000 Geciktirici Sprey

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !