• Penimed Penis Kalınlaştırıcı Jel

Penimed Penis Kalınlaştırıcı Jel

  • 100,00TL
  • 75,00TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

Erkeklerin neredeyse %90’i penis boylarından memnun değil. Her biri, arzulanandan uzakta kalan yüzlerce fikir – uygun şekilde düzenlenmiş diyet, penis boyunu ve kalınlığını arttırıcı egzersiz, genelde birçok bozukluğa yol açan uzatıcılar denemişlerdir. Buna karşın krem uygulaması, en talepkar beylerin bile ihtiyaçlarını karşılamaktadır!
Penimed Jel penisinizi 30 dk ile 1 saat arasında bir sürede kalınlaştırarak anında etki göstermektedir. Kullanıcılarımızdan gelen bilgiler bu yönde olup gerçektir.
DİKKATLİCE SEÇİLMİŞ BİLEŞENLER
Penimed Gelkremin en büyük avantajı, dikkatle seçilmiş ve bir araya getirilmiş bileşenleridir. Bunun sayesinde krem alerjik reaksiyonlar, tahriş gibi olumsuz yan etkiler ortaya çıkarmamakta ve bağımlılık yapmamaktadır.
HARİKA SONUÇLAR
Penimed Gelkrem, penisin korpora kavernozasında daha kuvvetli kan akışı oluşturur. Bu, hassas bölgelerdeki kan damarlarının genişlemesiyle meydana gelir. Bu penisin büyümesine – boyunun ve kalınlığının – katkı sağlar. En önemlisi, Penimed Gel’ı kullandıktan sonraki etkiler ve kalıcıdır!
Penimed Gel krem nasıl kullanılır?
En iyi sonuçları garanti altına almak için, ereksiyon sırasında az bir miktar krem kullanarak tüm penis boyunca dairesel hareketlerle masaj uygulayın. Her seferinde başarılı bir seksin tadını çıkarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken birleşmeden 30 dakika önce kullanmanızdır.
Penimed Jel yan etkileri nelerdir
Penimed Jel tamamen doğal bitkisel bir üründür. Bilinen ağızdan alma ilaçlar gibi baş ağrısı, mide bulantısı, çarpıntı, tansiyon gibi çeşitli yan etkilere neden olmaz. Penimed Jeli kullandıktan sonra prezervatif dahi kullanılabiliyor. Hiç bir yapışkanlık hissi vermeyen deri de alerji, tahriş gibi hiç bir yan etkisi olmayan bir üründür.SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir.
İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.
KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.
KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.
ÖNEMLİ UYARI Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir! Ayrıca bu ürünler hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.

Etiketler: Penis Büyütücü Ürünler, Penimed Penis Kalınlaştırıcı Jel

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !