• Penis Büyütücü Hap ve Bayan İstek Arttırıcı Damla

Penis Büyütücü Hap ve Bayan İstek Arttırıcı Damla

  • 150,00TL
  • 115,00TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

MAXIMUM BÜYÜKLÜK MAXIMUM PENİS BÜYÜTÜCÜ HAP ÖZELLİKLERİ + BAYAN GREEN TEMPTATİON İSTEK ARTTIRICI DAMLA HEDİYELİ
Penis de kılcal damarların gelişmesini sağlayarak kan odacıklarının da genişlemesini sağlar bu nedenle penis içerisine giren kan miktarında artış sağlanır. İçerisine daha fazla kan dolan penis kişinin bünyesine göre 1 ile 3 ay arasında kalıcı penis boyu ve kalınlığında gelişme sağlar. Fiziksel penis gelişiminin yanı sıra cinsel gücü arttırdığı gelen yorumlarda belirtilmektedir. Geç ereksıyon olma, erken boşalma gibi erkeklik problemlerinin giderilmesinde faydalı bir üründür.
MAXIMUM BÜYÜKLÜK MAXIMUM GÜÇ HAP İÇERİĞİ
Maxisize penis büyütücü
Kullanımı:Maxisize penis büyümesine yanı sıra ereksiyon problemine yardımcı olur. 3 günde bir 1 adet alınması tavsiye edilir.
Ödemeyi nasıl yapabilirim? Kargo ücreti ne tutar?
Ödemeyi ürünü teslim alırken yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli gönderim ile sorun yaşamadan ürüne sahip olursunuz. Kargo ücreti ve kapıda ödemeli ücretini firmamız karşıladığı için sizden sadece ürün bedeli tahsil edilir.
Satın almak istiyorum fakat gizlilik konusunda endişelerim var
Gizlilik konusunda endişe edilecek hiçbir neden yoktur. Ürün dışından anlaşılmayacak şekilde ambalajlanarak müşteriye kargolanmaktadır. Faturası gıda takviyesi olarak kesilerek gönderilmektedir.aksini belirtmedikçe kargo siparişi veren kişiye teslim edilir. Ürünü bulunduğunuz bölgedeki en yakın kargo şubesinden kendinizde teslim alabilirsiniz. Kargo şubesinden kendiniz teslim almak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcimiz sizinle bağlantı kurduğunda ürünü kargodan kendinizin giderek teslim alacağını bildirmektir.
TEK KUTU MAXİSİZE PENİS BÜYÜTÜCÜ VE SERTLEŞTİRİCİ HAP 149,99 TL + Bayan İstek Arttırıcı Damla Hediyeli


SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.
SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir.
İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.
KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.
KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.
ÖNEMLİ UYARI Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir! Ayrıca bu ürünler hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.

Etiketler: Penis Büyütücü Ürünler, Penis Büyütücü Hap ve Bayan İstek Arttırıcı Damla

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !